Historia naszej rodzinnej firmy

Firma Agencja Ekonomiczna HAH to nowoczesne biuro rachunkowe działające w Zduńskiej Woli od 1990 r. Pracownicy Biura Rachunkowego posiadają licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych. Jesteśmy absolwentami wydz. Zarządzania i Ekonomi Uniwersytetu Łódzkiego. Zakres działalności biura rachunkowego HAH to:
- kompleksowe usługi finansowo-księgowe dla małych oraz średnich firm ( w tym spółek kapitałowych, cywilnych )
- usługi kadrowo-płacowe
- obsługa BHP
- rozwiązywanie problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz rozliczenia dotacji unijnych. Mając na uwadze rosnące potrzeby naszych Klientów, oferujemy wsparcie biznesowe w zakresie obsługi prawnej i notarialnej, windykacji należności, przekształceń i restrukturyzacji spółek oraz innych usług wspierających funkcjonowanie firmy.

Biuro Rachunkowe HAH obsługuje podmioty gospodarcze działające w różnych formach prawnych, spółki z o.o., spółki osobowe ( w tym spółki z kapitałem zagranicznym ), firmy osób fizycznych, o różnorodnych profilach działalności. Pracujemy w oparciu o najnowocześniejsze systemy komputerowe.

Z Klientami komunikujemy się w dogodnej, wybranej przez Klienta formie, a Klientom spoza Zduńskiej Woli oferujemy system innowacyjnej technologii przesyłania danych.

Pracownicy naszego Biura Rachunkowego w Zduńskiej Woli posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe i wieloletnie doświadczenie, a ich wiedza jest na bieżąco aktualizowana poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach oraz możliwość korzystania z profesjonalnych księgowych portali internetowych.Działalność Biura Rachunkowego HAH objęta jest ochroną ubezpieczenia OC w Towarzystwie Ubezpieczeniowym PZU SA.